O našem alkoholu

Léčivé účinky medoviny

Počet shlédnutí: 31

Léčivé účinky medoviny Medovina patří mezi nejstarší alkoholické nápoje a jsou po staletí známé její léčivé účinky.Samotný alkohol, který vzniká při kvašení medu je tou nejúčinnější látkou pro naše tělo. Medovina nám slouží na udržení si vitální a duševní síly. Působí také pozitivně na náš imunitní systém, což dokazují i nejnovější výzkumy.

Čtěte více... Komentáře: 0

Něco málo o Absinthu

Počet shlédnutí: 49

Něco málo o Absinthu Absinth je velmi silný alkoholický nápoj vyráběný z pelyňku, anýzu a fenyklu. Halucinace Vám ovšem nezpůsobí

Čtěte více... Komentáře: 0

Recept na teplý Vánoční punč

Počet shlédnutí: 45

Recept na teplý Vánoční punč Anglický Vánoční punč je tradiční adventní nápoj se starou receptrou Albína Hilla, který si můžete vychutnat jak teplý, tak za studena.

Čtěte více... Komentáře: 0

Tequila

Počet shlédnutí: 50

Tequila Její původ nalezneme v městě Tequila v mexickém státě Jallisco. Tequila se vyrábí z modré Agáve. Agáve roste 8 až 12 let a pak se sklízí. Dosahuje výšky dvou metrů.

Čtěte více... Komentáře: 0

Curacao likér

Počet shlédnutí: 62

Curacao likér Zařivě mordý likér Curacao zna asi každý. Málokdo už však ví, z čeho se tento likér vyrábí, proč je tak pronikavě modrý a odkud pochází jeho název.

Čtěte více... Komentáře: 0

Strážská černá paní

Počet shlédnutí: 61

Strážská černá paní Likér „Strážská černá paní", neboli jak říkáme „Splněné přání Emy Destinnové", je lahodný alkoholický nápoj jemné chuti a měnící se tmavé barvy. Podnětem k jeho zrodu je dopis, který Ema Destinnová napsala...

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení